V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Zoo

Biofarma Stupava

10 komentárov
vytlačiť
Biofarma Stupava© Jozef Kotulič
Biofarma Stupava© Jozef Kotulič
Biofarma Stupava© Jozef Kotulič

Otváracie hodiny

Po Ut St Št Pi So Ne
1. 1. - 31. 3.Otvorené denne od 11:00 - 21:00
1. 4. - 30. 9.Otvorené denne od 10:00 - 21:00
1. 10. - 31. 12.Otvorené denne od 11:00 - 21:00

Info o doprave zobraziť na mape

Komentáre a hodnotenia

Pre informácie o aktuálnych otváracích hodinách kontaktuje priamo prevádzkovateľa (biofarma@slovakpub.sk)!
Pre informácie ohľadne potreby testov, či vstupov kvôli COVID-u kontaktuje priamo prevádzkovateľa (biofarma@slovakpub.sk)!
11. 2. 2024
Anonymný užívateľ
8. 2. 2024
Anonymný užívateľ
6. 7. 2023
Ján
Boli sme na Biofarme Príroda Stupava niekoľkokrát s vnučkou a páčilo sa nám.Sú tam nedostatky, poškodené detské ihriská a detské atrakcie by potrebovali opravu.Najviac mi vadil zdemolovaný oddychový domček vzadu v areáli napravo.Aj okolie by mohlo byť zbavené suchých konárov nakopených pri jednom altánku. Stoličky a lavičky sú poškodené, ale dá sa tu posedieť a oddychovať ďaleko od mestských horúčav.Hovienka na lúke nám neprekážali, aj keď čistenie doma trvalo dlhšie.Reštaurácia, pekáreň, záchody sú fajn.Cez víkendy stánok,resp.2 s ponukou pre deti a vlastným fantazírovaním vo výtvoroch sú atraktívne.Hojdačky mi prídu nebezpečné pre deti a
určite by potrebovali opravy,a lebo investície.Posedenie na verande pekárne v horúčave leta mi prišlo romantické a prežiť tú vôňu čerstvých koláčov bola neskutočná fantázia.Možno nejaká horská fontánka na umytie rúk, alebo osvieženie by padla vhod ,mimo záchodových umývadiel.Chválim aj ohniská,pahreby a možnosť si ničo ukuchtiť, aj keď ponuka v reštaurácii postačí.
30. 5. 2023
Anonymný užívateľ
19. 3. 2023
Anonymný užívateľ
19. 3. 2023
Anonymný užívateľ
Bola som u Vás aj s vnukom po prvy raz respektive aj posledný. Zvierat je tam veľmi poskromne, pri chodnikoch zbytky hrdzavych drotov, semtam sklo, zakaz dotykania sa zvierat, ohrady ponahnivane a hlavne detské zlomene preliezačky zaviazane motúzom. Všetky vaše aktivity vedú iba k reštauracii. Vystavené exponaty hrdzavé a špinavé. Navrch všetkého si dovolite uražať paničky s jorkširami čo im v oblečkoch sia v posteli.
Viac k vám už nepojdem a nebudem vas ani odporúčať.
Ak trvate na tom, že budete ranč dalej prevadzkovať tak zajditr na farmu doPustych Ulan. Tam vam ukažu sko taká farma žije a pracuje. Je to komtaktná farma, všade je dozor . Zvieratka malé aj velke možu krmiť. Všade je dozor.
Podľa mňa je vaša farma jedna veľká ostuda . Niesom panička s jorkširom , ale táto vec da mňa dotkla.
13. 8. 2022
Anonymný užívateľ
15. 7. 2022
Anonymný užívateľ
17. 6. 2020
Anonymný užívateľ
1. 3. 2020
Anonymný užívateľ

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?

Problém s komentárom?