V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Kúpaliská

Kúpalisko Patince

6 komentárov
vytlačiť
Kúpalisko Patince© Peter Boncsek
Kúpalisko Patince© Kúpele Patince
Kúpalisko Patince© Marián Kazán
Bazény
Vonkajšie Kryté Plavecké Detské
5 0 1 2

Otváracie hodiny

Po Ut St Št Pi So Ne
1. 6. - 31. 8.Otvorené denne od 7:30 - 20:00

Cenník

Deti do 1rDeti 1-12rŠtudenti Dospelí Dôchodcovia, ZŤP
zdarma3 €6 € 6 € 6 €

Info o doprave zobraziť na mape

Komentáre a hodnotenia

Pre informácie o aktuálnych otváracích hodinách kontaktuje priamo prevádzkovateľa (kupele@bonaparte.sk)!
Pre informácie ohľadne potreby testov, či vstupov kvôli COVID-u kontaktuje priamo prevádzkovateľa (kupele@bonaparte.sk)!
13. 8. 2023
Anonymný užívateľ
Byli jsme to několikrát, ale letos tomu nový majitel dal korunu. jednorázové vstupné když se v arealu nedá najíst je katastrofa. Termální bazén je studený a i ceny pití mají vysokohorskou přirážku. Za mě už sem nikdy více i když vůči ubytovaní je to velmi nefér.
21. 7. 2023
Anonymný užívateľ
bola som tam 20.06.2023 tobogany pre deti nejdu voda studena namiesto termalky studena voda ceny jedla drachsie ako na okolitych kupaliskach a kvalitou horsie ostatne vsetko tak ako pisal bobby viac tam nejdem
16. 7. 2023
Bobby
POPRAVA inak sa ani nedá nazvať politika akou ide nový majiteľ voči kúpalisku.Aby som bol konkrétny voči vonkajšiemu kúpalisku patriacemu obci Patince.Chodíme sem cca 10-15 rokov z Nitry,ale tento krát to bolo naposledy.To čo niekto dokázal vymyslieť a zlikvidovať všetko fungujúce je fakt ,,paráda,, .Jednorázové vstupné dokáže fakt vymyslieť len ,,umelec,, ale je ,,logické,, keď nebude niekto ubytovaný vo wellness nemá nárok ísť von do auta ak by si niečo zabudol,alebo svojej chatky ,rspt. má ale za cenu ďalšieho vstupného v hodnote 10€,takže ak máte malé dieťa ktoré potrebuje napr. isť spať prípadne sa neskôr ešte najesť tak celodenné vstupné vás vyjde ,,LEN ,, na 30€ čo je fakt ,,bagateľ,, .Ďalšia vec je vstup,ktorý zo zase pochopiteľných dôvodov presunuli od parkoviska na opačný koniec areálu.Stačí sa spýtať majiteľov butikov a zmrzlinárne pri bývalom vstupe.Povedia vám naozaj pútavý príbeh ako im nový majiteľ chce pomôcť ,ale iba ak skrachovať!!! V cene lístka 10€ je lehátko,ktoré vám ,,ochotný,,personál neprinesie,lebo to nie je ich náplň práce.Ich náplň práce je nečinne sedieť a niekoľkokrát za deň odísť a nechať bazén bez dozoru niekedy aj na 10min!!! Podotýkam,ak prídete okolo obeda žiadne lehátko nenájdete voľné,ale máte ho zaplatené v cene vstupného!!! A keď sme pri tom obede doporučujem sa najesť doma,alebo si priniesť jedlo z domu ,lebo inak si môžete dať ,,čerstvý,, lángoš vytiahnutý z chladničky ,alebo ešte ,,čerstvejšiu,,pizzu tak isto z chladničky. Úroveň ponuky občerstvenia je katastrofálna,ale zase stačí sa spýtať majiteľov stánkov s občerstvením mimo areál,alebo nazvime to za železnou oponou a hneď vám bude všetko jasné! Resumé je jasné jak facka a každý normálny človek ho pochopí hneď. Jedno je však isté kúpalisko Patince už teraz je MŔTVE.Vystríham ľudí ,ktorý sa tam chystajú,rozhodne si ušetrite cestu,peniaze a hlavne nervy,lebo toto je naozaj o nervy!!! Tá jedna hviezda,je len preto,že v bazéne bola aspoň voda rspt.inak sa recenzia odoslať nedá.
11. 7. 2023
Anonymný užívateľ
V zivote uz neprideme.!
12. 6. 2022
Anonymný užívateľ
4. 7. 2021
Anonymný užívateľ

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?

Problém s komentárom?