V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Zoo

Panthera park

2 komentáre
vytlačiť
Panthera park© Panthera Park
Panthera park© Janka Huslickova
Panthera park© Dusan Bacek
Panthera park© Evka Madarasova
Panthera park© Evka Madarasova

Otváracie hodiny

Po Ut St Št Pi So Ne
20. 3. - 10. 12.-Otvorené od 9:00 - 18:00

Cenník

Deti do 3rDeti 3-18r, študenti Dospelí DôchodcoviaZŤP
zdarma5 € 10 € 10 €7 €

Info o doprave zobraziť na mape

Komentáre a hodnotenia

Pre informácie o aktuálnych otváracích hodinách kontaktuje priamo prevádzkovateľa (pantherapark123@gmail.com)!
Pre informácie ohľadne potreby testov, či vstupov kvôli COVID-u kontaktuje priamo prevádzkovateľa (pantherapark123@gmail.com)!
13. 5. 2024
Ela
Dobrý deň,boli sme navštíviť toto miesto prvýkrát a to tento víkend. Je to zamerané hlavne na mačkovité šelmy. Je to taká stredne veľká Zoo. Začnem mínusmi: v celom areáli je jedno WC prístupné návštevníkom takže pri návale ľudí alebo teda v hlavnej sezóne to budú mať ženy ťažké,že sa môžu tvoriť rady. Potom čo sa týka ohľadom pomenovania zvierat to mi asi tak najviac vadilo,že vo výbehu je zviera a na popisku sa píše o inom zvierati alebo tam popisok nie je žiadny pre zmenu. Chápem,že tam môžu prebiehať každú chvíľu zmeny ohľadom presunu zvierat,ale je to také zmätočné. Tým,že je tam veľa mačkovitých šeliem,nie každý vie určiť či je to leopard alebo gepard atď. Potom je pekné,že ponúkajú možnosť kúpiť potravu pre zvieratá a tým pádom si môže užiť kŕmenie zvierat. Čo je super. Len ľudia po sebe zanechávajú tie jednorazové plastové kelímky aj tam,kde nemajú byť a to vo výbehoch zvierat. A bola som svedkom nejednej takéjto situácii,že tam to zviera sa hralo s prázdnym kelínkom. Ale toto chápem,že majitelia alebo kompetentní za to nemôžu. Prosto je to v nás ľuďoch,ale to,že to zviera to môže požrať a môžu potom nastať tráviace ťažkosti a nebodaj daký zákrok to už nikoho netrápi. A teda majú tam dosť smetných stojísk.
A teraz by som začala tak všeobecne je to príjemné a tiché prostredie. Sú tam druhy zvierat,ktoré som nikde inde nevidela napr. (líška Fenek,veverica Prévostova). Len niektoré zvieratá by mohli mať väčšie výbehy a bola som smutná,že Orol Skalný naša dominanta veľhor bola tak skrytá a mám pocit,že veľa ľudí o ňom ani nevedelo. A on by si teda zaslúžil väčší priestor a hlavne do výšky. Takže uričte je ešte na čom popracovať. Ale inak pekne strávený deň medzi zvieratkami. A cena lístka 1 dospelá osoba cez víkend je 12€.
1. 5. 2024
Mária Gyurkyova
Dobrý deň chcela by som sa informovať či sa dá platiť aj platobnou kartou. Ďakujem za odpoveď.
2. 5. 2024
Peter Orlický - administrátor
Dobrý deň,
v Panthera parku je možné platiť kartou v bufete ako aj na kasse.

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?

Problém s komentárom?