V okolí zobraziť viac

Miesta a výlety
Ubytovanie

Predpoveď počasia

Skanzeny

Park miniatúr Podolie

15 komentárov
vytlačiť
Park miniatúr Podolie© Martin Hlauka
Park miniatúr Podolie© Michal Jakubský
Park miniatúr Podolie© Michal Jakubský
Park miniatúr Podolie© Michal Jakubský
Park miniatúr Podolie© Darina Duchoslavová
Park miniatúr Podolie© Darina Duchoslavová

Otváracie hodiny

Po Ut St Št Pi So Ne Posledný vstup
1. 4. - 30. 6.-Otvorené od 9:00 - 17:0016:30
1. 7. - 31. 8.-Otvorené od 9:00 - 19:0018:30
1. 9. - 31. 10.-Otvorené od 9:00 - 17:0016:30

Cenník

Deti do 6rDeti 6-26r, študenti Dospelí Rodinné vstupnéDôchodcoviaZŤP
2 €3,50 € 4,50 € 13 €3,50 €zdarma

Info o doprave zobraziť na mape

Auto

Parkovanie je zdarma priamo v areáli.

Verejná doprava

V obci Podolie sa nachádza autobusová stanica alebo zastávka.

Komentáre a hodnotenia

Pre informácie o aktuálnych otváracích hodinách kontaktuje priamo prevádzkovateľa (info@parkminiatur.sk)!
Pre informácie ohľadne potreby testov, či vstupov kvôli COVID-u kontaktuje priamo prevádzkovateľa (info@parkminiatur.sk)!
5. 3. 2024
Anonymný užívateľ
23. 8. 2023
Anonymný užívateľ
5. 7. 2023
maria herdova
BOLI SME TAM VIACKRAT AJ S VNUCENCAMI PRIJEMNA POHODA USTRETOVY PERSONAL TENTO ROK CIZE BUDUCI MESIAC IDEME ZAS UZ SA TESIME
22. 11. 2022
Zuzana
Boli sme veľmi nadšení celou expozíciou aj prístupom personálu. Išli sme tam rovno z hradu Beckov a bolo len 15 minút do záverečnej. Nakoľko upratovali chodníky a trávu, nechali nás, aby sme si to v pohode poprezerali. Odchádzali sme úplne nadšení, s množstvom fotiek asi po viac ako hodine. Neskôr som čítala tie krásne legendy o hradoch svojim vnúčatkám namiesto rozprávok. Vďaka takýmto zanieteným ľuďom 👍👏
19. 8. 2022
Anonymný užívateľ
12. 7. 2022
Anonymný užívateľ
27. 6. 2022
Anonymný užívateľ
27. 6. 2022
Anonymný užívateľ
Dobrý deň dá sa prosím vás navštíviť aj s kočíkom?
27. 6. 2022
Peter Orlický - administrátor
Dobrý deň,
s kočíkom by nemal byť problém no overte si to pre istotu aj u prevádzkovateľa.
10. 6. 2022
Alzbeta Somorová
chcela by som sa infomovať či je prístup aj so psom ( Yorkshire ) Dakujem
11. 6. 2022
Peter Orlický - administrátor
Dobrý deň,
pre túto informáciu sa obráťte prosím priamo na prevádzkovateľa.
28. 5. 2022
Soňa
Úžasné miesto teším sa , že také niečo máme na Slovensku.
3. 7. 2021
Anonymný užívateľ
4. 6. 2021
ZB
Neodporúčam s malými deťmi. Pracuje tam starší pán, ktorý evidentne neznáša deti. Na 4r syna nakričal, dourážal ma aká som matka a povedal mi že to nie je pre malé deti ale je to expozícia. Je veľká škoda, že sme sa Slováci ešte stále nenaučili ako sa chovať k návštevníkom a ako si prilákať ľudí.
11. 6. 2021
Juraj Hlatky
K príspevku pani návštevníčky sa stručne vyjadrím ako druhá strana. Som ten jej citovaný starší pán, ktorý je majiteľom Parku miniatúr. Tento Park budujeme 21 rokov, jedná sa o súkromný areál a súkromnú investíciu. Teda všetko v ňom hradíme z vlastných zdrojov, zo vstupného a iných tržieb.
Park miniatúr má status múzea, je tvorený troma časťami – muzeálnou s modelmi hradov , druhá je voľnočasová, kde si návštevníci môžu posedieť a deti sa hrať a vyblázniť. Treťou je pokladňa s predajňou suvenírov. Park, ako aj iné muzeálne zariadenia má svoj návštevný poriadok. Zakúpením vstupenky sa návštevník zaväzuje tento poriadok rešpektovať. Je povinný rešpektovať aj pokyny personálu Parku. Návštevný poriadok je vyvesený aj na viacerých miestach Parku. V modelovej časti je zakázané chodiť mimo chodníkov a vstupovať, resp. dotýkať sa hradov. Za maloleté deti zodpovedajú ich rodičia.
Sťažujúca sa návštevníčka s manželom a ako píše 4-ročným dieťaťom boli návštevníkmi Parku. Keďže chlapec pobehoval medzi modelmi a dotýkal sa modelov, upozornil som ich, aby k modelom nevstupovali a chodili iba po chodníkoch. Keď som sa vrátil po cca. 20 minútach do Parku dieťa sa zabávalo preskakovaním retiazok pri modeloch. Keď následne vliezlo do modelu Holíčskeho zámku, tak som ho zvýšeným hlasom vyzval, aby z toho modelu vyšlo von. Na čo sa ohradila matka a pribehol otec s tým, že načo to tam máme, keď to nie je pre deti. Upozornil som ich, že modelová časť nie je detské ihrisko a za správanie svojho maloletého syna zodpovedajú oni ako jeho rodičia. Keď som im chcel ukázať, ako sú poškodené modely od návštevníkov, odmietli a odišli so slovami, že už sa k nám nikdy nevrátia.
Záverom chcem skonštatovať, že Park miniatúr prevádzkujeme desiatky rokov a navštívili ho za tú dobu stovky tisíc spokojných návštevníkov ako aj obrovské množstvo detí. No všetci návštevníci sú povinní dodržiavať v ňom, ako aj vo všetkých muzeálnych zariadeniach na Slovensku, ich prevádzkový poriadok a pokyny obsluhujúceho personálu. Sťažovať sa diskusným príspevkom, ako človek tie pravidlá porušoval a nebol ich ochotný akceptovať pri upozornení obslužným personálom mi pripadá prinajmenšom čudné. A nabádať tých, čo majú deti, aby si rozmysleli návštevu nášho Parku, k tomu poviem len toľko. Pre tých, ktorým je samozrejmé dodržiavanie stanovených pravidiel, ako aj zodpovednosť za svoje deti, boli, sú a budú u nás vždy vítaní!
Juraj Hlatký, majiteľ Parku miniatúr v Podolí
1. 8. 2020
Anonymný užívateľ
7. 7. 2020
Darina
Park miniatúr - nájdete tu modely hradov zámkov, kostolíkov ako vyzerali v minulosti. Momentálne pracujú na ďalších dvoch modeloch.
7. 7. 2020
Darina

Odber noviniek

Pravidelné informácie o nových udalostiach, zaujímavých výletoch a článkoch.

Problém s miestom?

Problém s komentárom?